Rozsławienie DŚ Regionalistów
Na serwisie YouTube
sam siebie ocenilem na 3+ - ale inni dają więcej - ważne, że wiem jakie błędy popełniłem

kandydat na czlonka stowarzyszenia

wiesz co - raczej nie - bo wtedy by to nieetycznie wyglądało jakby "swoich" zapraszał na audycję - tak bynajmniej mi się wydaje....

muszę mu podziękować, że mnie wyłowił - to zresztą też zasługa biednego, zapracowanego Tomka S.

Cieszę się, że wszystko idzie dużymi krokami do przodu - domena powinna być już za parę dni nasza - moja w tym głowa, żeby reprezentowala CAŁY ŚLĄSK. Rozmawiałem z Pejterem z SilesiaProgress - chce być w Stowarzyszeniu.

Marzy mi się happening regionalny z udziałem Dolno i GórnoŚlązaków....

a ten drugi redaktor poza anteną był na prawdę konkretny - sam powiedział, ze uważa się za Ślązaka z Wrocławia - bo niby za kogo.....

a z Tymi Romami - wiem, że to bylo dosyć niefortunne - ale jakoś tak myśli pokierowały mi się do tej debaty o tożsamości Wroclawia - i tam ktoś właśnie powiedział, że to są miejszości mniej pożądane - jeszcze raz podkreślam - to był głupi tekst - nie maiłem zamiaru obrazić Romów - Romowie są częścią naszej kultury tak samo jak Niemcy, czy Czesi i za to ich cenię. Ale myślę, że zostało to sprostowane odpowiednio na antenie.

Więc Forum nasze jest rozsławione - jest link na stronie Radia Wrocław.

Pamiętajcie - nie ważne jak o nas piszą - ważne, że piszą.

Zostałem poinstruowany co robić, aby być rozpoznawanym - o tym powiem na zebraniu ZAŁOŻYCIELSKIM - które z przyczyn technicznych odbędize się w następnym tygodniu (informacja niepotwierdzona)

Oczywiście potwierdzona informację umieszczę na forum.

Jeśli są pytania - proszę o info na priv.


  PRZEJDŹ NA FORUM