O Śląsku piszą
Gdzie można znaleźć inforormacje o D I G Śląsku
nikt tu nie obraża Polski - ale pisanie, że historia Polski jest bardziej kolorowa od historii Śląska.... tez świadczy o niewiedzy wesoły

WROCŁAW BRESALU WRATISLAV VRACLAV WRATISLAWIA BRASSEL i jeszcze kilka kolejnych.

Nazwy nie mówią o bujnej histroii?

Na debacie poświęconej herbowi Wrocławia kilka razy było podkreślane, ze chyba niem a takiego miasta na śiwecie, które by tyle razy herb zmieniało!!! Poczytaj sobie prosze historie Śląska - czy to będzie opasłe tomisko HISTORIA ŚLĄSKA prof. Czaplińskiego (+ prof. Żerelik - ten "od debty herbowej"), czy to będzie krótsze wydanie - myślę, ze spokojnie może stanąć obok tomisk polskiej historii. A gdyby tylu profesorów zajmowało isę historią Śląska, co Polski - to nie zawaham się zaryzykować stiwerdzenia, ze najbardziej opsałe tomy historii Polski - zostały by przytłoczone historią Śląska....

na prawdę polecam poczytać a potem dyskutować wesoły z nas tu wszystkich to chyba tlyko Bolko może z czystym sumieniem powiedzieć - tak znam historię Śląska. ja znam na tyle, że orientuję się dosyć dobrze w okresach - co isę ciekawego działo.

ale opasłego tomiska prof. Czaplińskiego niestety jeszcze nie tknąłem... lezy i czeka na lepsze czasy. ale przeczytam bo mnie to strasznie interesuje - polecam również innym. Wtedy możemy podejść do merytorycznej dyskusji.

Pozdrawiam

P.S. Do k10 niestety będę miał dom w Wielkopolsce (nasuwa mi się tekst z Testosteronu: Panie Boze jak ja nie chcę mieszkać w tej **** ******).
Na szczeście będę też mieszkał we Wrocławiu. Ale wiesz może coś tam razem zdecentralizujemy wesoły

Tylko ze ja nie Wschodnia a raczej CENTRALNA - kyrie elejson - mam nadzieje, ze tylko weekendy będe tam - na samą myśl mnie się ciarki robią.

O Jadwigo Śląska ratuj mnie od tego złego! W czym ja zawinił, ze mnie tak karzesz wesoły
  PRZEJDŹ NA FORUM