WROCŁAW STOLICĄ
Śląska
Bolko podoba mi się Twoj charakter. Prawisz dobrze i widzę, że czujesz się Pewnie. Ale czy czyniąc tak jak mówisz nie bylibyśmy "gorsi" od Górnoślązakow, którzy przywłaszczyli sobie Śląsk na własność?

Nie ważne czy to oni, czy media, czy razem. Faktem jest, że Śląsk się przesunął. My musimy go znowu przywrócić. Bolko nie możemy sami - bez "nich" znów będą konflikty - i co będzie Śląsk nasz i Wasz? Nasz i ICH?
Pamiętaćie jak dawno temu pisałem, że Śląsk bez Wrocłąwia jest jak Śląsk bez Serca - Śląsk bez Zielonej to Śląsk bez jednej ręki - a Śląsk bez Katowic to Śląsk bez drugiej ręki.

O taki Śląsk nie chcę walczyć. Chcę walczyć o Śląsk cały i prawdę o nim i o to, by żyło się tu najlepiej. Dlatego uważam, że nie ma miejsca na My i ONI i dlatego tak bardzo w opozycji stoję do Bischofswalde i Portalu Śląsk Wrocląw Info - któy to umieścił filmik z MArszu Autonomi - filmik pokazujący burdę - szkoda tylko, że nie pokazali jak się tam wszyscy pięknie bawili i czuli a pokazali tylko przypadkową burdę. Bylem w szoku jak to zobaczyłęm - bo na stronie promocyjnej nie powinno być takich filmów - to dzieli - nie łączy.

Bolko co Ty chcesz zrobić bez nich? Możesz doprowadzic co najwyżej do zmiany nazwy woj Śląskiego - nic poza tym - jeśli Oni czują się tak odmienni - to mogą walczyć o Górny Śląsk. Ale oni walczą o Śłąsk - nie czujesz tej różnicy? jesteśmy outsiderami - daj mi armię 100 000 ludzi a pojdę walczyć o Śląsk bez Gornoślązaków. (oczywiście to tylko przyklad - Śląsk jest jeden i bez Górno to też nie Śląsk)

Śląsk ma serce i obie ręce.

ale muszę przyznać Bolko - nie czuję się w pełni na silach by walczyć bez Górnoślazaków - bo oni mają tysiące a my kilka osob  PRZEJDŹ NA FORUM