Spotkanie 2
w mojej skromnej ocenie Bischofswalde.... nieco mąci twój post - dzieli - nie łączysz - obiecałeś nie mącić - chciałeś coś podsumować - ale na wierzch i tak Twoja oliwa wypłynęła - ja i tak nadal będe się starał łaczyć - nie dzielić - Tomek z TUMW jest dla mnie partnerem do rozmów - Ty jśli przestaniesz dzielić - JAK NAJBARDZIEJ TAK - tym postem starałeś się postawić wyraźna GRANICĘ - a to jest dzielenie - widze, że niestety nici z Twoich deklaracji. Zastanow się, czy Twoje wysiłki na rzecz dzielenia a nie łączenia na tak wczesnym etapie próby budowania "frontu prawdy" jest zamierzeniem pozytywnym?

W moim odczuciu niestety jest przeciwnie - niestety - musze to przyznać publicznie - jestes coraz większym wrogiem jedności i łączenia. Mam tylko cichą nadzieję, ze niewielu obierze Twoją droga - a Ci co chca coś zrobić dla Śląska - zrobić coś konkretnego - bedzie myślała kategoriami ogółu a nie "swoimi" - jestem ROZCZAROWANY Twoim wpisem - i przyznam, że nie podoba mi się on, bo wprowadza zamęt, próbuje ustalić podział ONI-MY - a tu nie ma kogo dzielić - parę osób na forum - chłopie zastanów się, czy robisz coś dobrego - pisałem na priv - prosiłem Cię osobiście - robisz sobie "samowolkę" >> powiedziałbyś otwarcie, określiłbyś się, a nie owijasz w bawelnę.
Tu nie ma sentymentów osobistych - że ten lobię tego - to jest forum, które chce zmienić przyszłość Śląska.

Jesteś destrukcyjny i tyle - nie widzę pozytywów Twojego postępowania w tej chwili - rób tak dalej - a ta garstka osób zaiteresowana KONKRETNYM działaniem - straci chęć!

Kto jest na tym forum?? kto się najczesciej wypowiada??? 4 osoby z Wrocławia! WOW - 2 z Zielonej, jedna z Polkowic i 2 z Górnego Śląska (przepraszam jak kogoś pominąłem) WoW - a Ty jeszcze mącisz - nie podoba mi się to i tyle


  PRZEJDŹ NA FORUM