Narodowość Śląska
przyszłoroczny spis powszechny
mejden159 jest w Tobie wielki potencja i siła młodego buntownika wesoły będą z Ciebie ludzie - masz poukładane w głowie i dużo zapału. Nie jesteś sceptykiem i czujesz, że bez ryzyka nie ma życia wesoły

W walce o idee regionalne nie ma miejsca na sceptycyzm i maruderstwo. Działanie wymaga ryzykownych kroków. Bo co się wydarzy - tak na prawdę można tylo spekulować. Ideę bycia Dolnoślązakiem - ludzie podłapali niemal natychmiast.

Grunberg - mówilem, że nie czytasz ze zrozumieniem - nam nie chodzi o Naród Śląski - pominę tu ponownie fakt, że ja się do takiego zaliczam - nam chodzi o idee PROMOCJI.
A to od nas zależy, co wpisze ankieter.

Mówiąc po mojemu - Polacy w Polsce by oczadzieli - gdyby Ślązacy się "wylali" na "NieŚląsk", "inny Śląsk"

Walka o prawdę wymaga różnych dzialań. Skoro Centrala wywozila cegłę, zabytki i dewastowała śląskie miasta - to czy i my nie możemy użyć broni dawidowej? My słabsi (bo nie mamy administracji) mamy prwao do podstępu.

a tym podstępem możemy osiągnąć zamierzony efekt ((Dolno)Ślązaków świadomych) w bardzo krotkim okresie. Ile oni liczą te ankiety???? Rok? Dwa? na pewno nie dlużej.

A to zawsze podkreślałem - od rozmów z szefem RAŚ (dr Gorzelikiem) - po ostatnie z prezesem WŚ : Społeczeństwo (Dolnoślązaków) świadome, to społeczeństwo gotowe na walkę o swoje.

Ten SPIS to będzie iskra zapalna - jak jej nie odpalimy - to przepadnie na 10 lat.  PRZEJDŹ NA FORUM