Dolny Sląsk czy Zadupie
tak sobie tylko patrzę od grudnia na tematy nowych ostów, które się pojawiają i moja chęć logowania się (a raczej niechęć) przedłużyła się aż po dziś dzień.... jak zobaczyłem ten temat to padłem.... no ale cóż - prowokacja? ja myślę, ze trzeba nie mieć równo pod sufitem, żeby wypisywać takie bzdury - na szczęście my Dolnoślązacy wiem, że tego nie mógł napisać ktoś, kto tu mieszka - po prostu ręce opadają.... tojfel : 1. doucz się o Śląsku, 2. nie siej fałszywej propagandy, 3. nie mieszaj i nie staraj się wprowadzać ludzi w błąd.

mieszkam we wroclawiu i zastanawiam sie dlaczego te dolnoslaskie to takie mierno cos.
brud, smrod i ubustwo.


miasta Ci się kotku pomyliły - i Wrocław się pisze - bo to miasto swoją istorią zasługuje na większy szacunek, niż Twoja osoba wypisująca tę mierną, aczkolwiek prowokacyjną propagandę.

Admin - sprawdź jego IP - bazę dolnośląskich IP łatwo zweryfikować. Może on tez być studentem mieszkającym chwilowo we Wrocławiu.

pierwsze słyszę, zeby wrocławianin opluwał swoje miasto - w mojej 28 letniej karierze pierwszy raz się z tym spotykam! - dlatego nie jesteś wrocławianinem toflu - odejdź


  PRZEJDŹ NA FORUM