Reforma i reklama
Dolnego Śląska i forum ;)
Otóż, chociaż jestem tutaj od niedawna zauważyłem, że mamy problem z ludźmi. Więc powinniśmy zebrać się i ustalić kilka rzeczy.

1.Jaki mamy cel? Na forum są ludzie, którzy chcą autonomii,są też tacy którzy chcą decentralizacji i samorządności naszego regionu, są też po prostu sympatycy Dolnego Śląska. Wszyscy chcemy dla Śląska jak najlepiej-ale musimy też wszyscy brnąć w jednym celu-dlatego zapraszam do dyskusji.

2.Grafika, wygląd i opcje forum-ogólnie słabo wypadamy. Potrzebujemy grafików, którzy by ulepszyli skórkę itd. a na nagłówki widziałbym panoramę Ślęży, która jest zaraz po Wrocławiu największą wizytówką regionu, no i od niej wzięła się nazwa ŚLĄSK oczko. Również tematy wyglądają cienko, mamy tylko 2 kategorie forum, powinniśmy z tym coś zrobić.

3.Reklama-Może założymy sobie konto na nk...wiem, że Silesian pracuje nad stroną ale dobrze by było poczekać na jego odzew i info w tej sprawie.

4.Musimy być widoczni na zewnątrz, dlatego też dobrze by było najpierw zarejestrować naszą działalność. Stowarzyszenie zwykłe to 3 osoby, każde inne min. 15 więc ja mogę zebrać ludzi i spokojine popytać czy "W razie czego" by się pisali.

5.Musimy się spotkać prywatnie, jesteśmy z różnych miast ale myślę, że na Ślęży właśnie moglibyśmy się tak symbolicznie spotkać. Dogadać się z jakimś ośrodkiem wcześniej, przygotować kiełbaski, ognisko itd. I po Śląsku się dogadać oczko

PS

Ja osobiście działam we wrocławskim ZHP i tam robię wewnątrz kilka akcji promujących region i tam też coraz więcej ludzi patrzy na ta śląską sprawę z perspektywy decentralizacji.

Pozdrawiam!


  PRZEJDŹ NA FORUM