Czy Warszawa pomoże ?
Prezydent Legnicy apeluje...
po prostu pojechałeś za bardzo

obiecuję poprawę

tlumaczylem Ci skąd ma niechęć do centrali - na razie czuję się poszkodowany - czuję, ze z kazdą chwilą coś tracimy - bezpowrotnie - miedź, srebro, węgiel, vat, decyzyjność (niech za przykład posłuży ostatni absurd zatwierdzania naszego śląskiego orła przez Warszawę.

Po prostu nie mówię o świecie w czarno-białych barwach
czasami podejście "binarne" pomaga - lepiej wtedy pojęciom nadać odpowiedni ton i wydźwięk wesoły


Otóż nie. Odłączanie Śląska od reszty kraju mnie nie interesuje

to wiem

Natomiast jeśli nie rozumiesz czemu Cię "zaatakowałem" to tłumaczę: nie lubię ch@mstwa, a sposób w jaki potraktowałeś k10 miał z nim niestety sporo wspólnego. Przyznam Ci się, że byłem mocno zaskoczony - bo jesteś facetem na poziomie, a tym razem...

pamiętasz, co Ci mówiłem, ze puszczają mi nerwy w takich sytuacjach - w których k10 sprowokował mnie - niestety wtedy nie opanowałem się - uważam, ze on tez przesadził i chamstwo było obustronne. Mniejsza o to nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem. Bo my tu gadu a jego już nie ma. Mi po prostu chodziło o to, ze po co się miesza w nasze sprawy.

Pamiętasz - mówilismy wspólnie - na śląsku kazdy ma prawo być Polakiem, Niemcem, Ślązakiem, Czechem czy kimkolwiek chce. Mówiliśmy też o tym, ze zajmie mi troche casu (mam nadzieję, ze w miesiacach to trzeba liczyć) kiedy to utracę awersję i niechęć do Polski.
Każda wojna jest zła - ale czasami to, co się dzieje po niej jest czasowo jeszcze gorsze.

ale nad rozlanym mlekiem nie warto płakać - tylko wziąść się do roboty i zadbać o przyszłość.
Polak, Ślązak, Niemiec i Czech w jednym stali Śląsku i tyle. Szkoda tylko, ze Ci z centrali nie zadość uczynili za swoje krzywdy, wyzysk i złodziejstwo. Taki był temat tego wątku. i taki tez był wydźwięk moich wypowiedzi. Oczywiście przebarwionych i nie ukrywam, ze w pewnym momencie przesyconych agresją antypolską. uważam,ze mam do tego prawo. Kazdy ma prawo czuć się pokrzywdzony. Szczególnie jeśli bezczelność centrali jest porażajaca...
a prezydent Legnicy jest niezłym kozakiem i nalezy mu się medal za odwagę i przyznaję mu oczywiście 100% racji


  PRZEJDŹ NA FORUM